Luty 14, 2018 

Zima w pełni, dookoła szaro, buro i ponuro, a na zewnątrz straszą nas minusowe temperatury, przez które musimy nosić kilka warstw ubrań. Mamy jednak dla Was coś, co sprawi, że choć przez chwilę poczujecie się jak w środku upalnego lata – gorące wyprzedaże!

W specjalnie przygotowanej zakładce znajdziecie sukienki wieczoroweżakietypłaszcze i nie tylko w naprawdę niskich cenach! To dobry moment, by uzupełnić swoją garderobę o prawdziwe perełki modowe dostępne tylko w sklepie Charme Madame.


1. SUKIENKA DO PRACY I NIE TYLKO…

 

Jedną ze wspomnianych perełek jest biało-szara sukienka dzienna, która doskonale sprawdzi się zarówno w pracy, jak i podczas wolnego dnia. Rękawy 3/4 dodają jej szyku, a interesujący wzór przyciąga spojrzenie. Perfekcyjny strój nie tylko dla bizneswoman, ale także każdej, pewnej siebie kobiety.

sklepie internetowym Charme Madame znajdziesz ją w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Skorzystaj z okazji!

 

2. SUKIENKA DZIENNA, KTÓRĄ POKOCHASZ!

 

Marzyłaś o sukience, która sprawi, że wyróżnisz się w tłumie i przyciągniesz spojrzenia przechodniów? Oto ona – sukienka dzienna w głębokim chabrowym kolorze doskonała na różne okazje. Chcielibyśmy napisać nieco więcej, ale wiemy, że już zdążyłaś się w niej zakochać, dlatego po prostu zaprosimy Cię do jej kupna. Oby tylko udało Ci się dostać właściwy rozmiar…